Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: List
pl: Lista

en: File
pl: Plik

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Decimal
pl: Liczba dziesiętna

en: Float
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Entity reference
pl: Referencja do encji

en: Formatted text
pl: tekst sformatowany
