Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: List
ro: Listă

en: File
ro: Fișier

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Decimal
ro: Zecimal

en: Float
ro: Virgulă mobilă

en: Entity reference
ro: Referință entitate
