Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: List
sl: Seznam

en: File
sl: Datoteka

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Boolean
sl: Logična vrednost
