Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: List
uk: Список

en: File
uk: Файл

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Decimal
uk: Десяткове

en: Float
uk: Плаваюча кома

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: Entity reference
uk: Посилання на сутність

en: Formatted text
uk: Форматований текст
