Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: List
ur: فہرست

en: File
ur: فائل

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Float
ur: کسری عدد

en: Boolean
ur: بولین
