Flex Processor (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: List
ast: Llista

en: File
ast: Ficheru

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Plain text
ast: Testu planu
