Flex Processor (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: List
eu: Zerrenda

en: File
eu: Fitxategi

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Decimal
eu: Hamartarra

en: Boolean
eu: Booleanoa
