Flex Processor (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: List
fa: فهرست

en: File
fa: فایل

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Decimal
fa: اعشار

en: Float
fa: شناور

en: Boolean
fa: منطقی

en: Entity reference
fa: ارجاع موجودیت
