Flex Processor (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Development
fr: Développement

en: List
fr: Lister

en: File
fr: Fichier

en: Link
fr: Lien

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Decimal
fr: Décimal

en: Float
fr: Réel (Float)

en: Boolean
fr: Booléen

en: Entity reference
fr: Référence à une entité

en: Formatted text
fr: Texte mis en forme
