Flex Processor (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: List
jv: Daftar

en: File
jv: Berkas

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Decimal
jv: Desimal

en: Float
jv: Pecahan
