Flex Processor (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Float
ml: ഫ്ലോട്ട്

en: Boolean
ml: ബൂളിയന്‍
