Flex Processor (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: List
ps: لړ

en: File
ps: دوتنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)
