Flex Processor (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: List
ta: பட்டியல்

en: File
ta: கோப்பு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: Decimal
ta: பதின்மம்

en: Boolean
ta: பூலியன்

en: Entity reference
ta: உருப்படி மேற்கோள்
