Flex Processor (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Float
ug: لەيلىمە
