Flex Processor (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: List
vi: Danh sách

en: File
vi: Tập tin

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Decimal
vi: Thập phân

en: Float
vi: Số thực

en: Boolean
vi: Kiểu Bool
