Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: List
el: Λίστα

en: File
el: Αρχείο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Decimal
el: Δεκαδικός αριθμός

en: Float
el: Αριθμός κινητής υποδιαστολής

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας
