Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: List
fi: Lista

en: File
fi: Tiedosto

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Decimal
fi: Desimaali

en: Float
fi: Liukuluku

en: Boolean
fi: Totuusarvo

en: Entity reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Formatted text
fi: Muotoiltu teksti
