Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: List
he: רשימה

en: File
he: קובץ

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Decimal
he: דצימלי

en: Float
he: צף

en: Boolean
he: בוליאני

en: Entity reference
he: רפרנס ליישות
