Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: List
id: Daftar

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Plain text
id: Teks biasa

en: Decimal
id: Desimal

en: Float
id: Pecahan

en: Entity reference
id: Rujukan entitas

en: Formatted text
id: Teks berformat
