Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Development
ja: 開発

en: List
ja: リスト

en: File
ja: ファイル

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Decimal
ja: 固定小数点数値

en: Float
ja: 浮動小数点数値

en: Boolean
ja: 真偽値

en: Entity reference
ja: エンティティ参照
