Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: List
km: បញ្ជី

en: File
km: ឯកសារ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Float
km: អណ្តែត

en: Boolean
km: ប៊ូលីន
