Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: List
mr: यादी

en: File
mr: फाईल

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Float
mr: अपूर्णांक

en: Boolean
mr: बूलीय
