Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: List
nn: Liste

en: File
nn: Fil

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Float
nn: Flyttal
