Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: List
oc: Listar

en: File
oc: Fichièr

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Float
oc: Real amb virgula flotanta
