Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: List
sk: Zoznam

en: File
sk: Súbor

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Boolean
sk: Logické hodnoty
