Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: List
sv: Lista

en: File
sv: Fil

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Plain text
sv: Ren text

en: Decimal
sv: Decimaltal

en: Float
sv: Flyttal

en: Boolean
sv: Boolesk

en: Entity reference
sv: Objektsreferens

en: Formatted text
sv: Formaterad text
