Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: File
th: ไฟล์

en: Link
th: ลิงค์

en: Decimal
th: ตัวเลข

en: Float
th: เลขทศนิยม

en: Boolean
th: บูลีน
