Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: List
ar: لائحة

en: File
ar: ملف

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Decimal
ar: عدد عشري

en: Float
ar: عدد حقيقي

en: Boolean
ar: قيمة منطقية
