Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: List
be: Спіс

en: File
be: Файл

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Decimal
be: Дзесятковы

en: Float
be: Лічба з плаваючай коскай

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)
