Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: List
cs: Seznam

en: File
cs: Soubor

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Float
cs: Desetinné číslo s plovoucí čárkou

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)
