Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: List
da: Vis

en: File
da: Fil

en: Image
da: Billede

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Decimal
da: Decimaltal

en: Float
da: Kommatal

en: Boolean
da: Boolsk

en: Entity reference
da: Entityreference
