Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: List
eo: Listo

en: File
eo: Dosiero

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Float
eo: Glitpunktnombro

en: Boolean
eo: Bulea valoro
