Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: List
hi: सूची

en: File
hi: फ़ाइल

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: Decimal
hi: दशमलव

en: Float
hi: फ्लोट

en: Boolean
hi: बूलियन

en: Entity reference
hi: इकाई संदर्भ
