Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: List
hu: Lista

en: File
hu: Fájl

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Decimal
hu: Decimális

en: Float
hu: Lebegőpontos

en: Boolean
hu: Logikai

en: Entity reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Formatted text
hu: Formázott szöveg
