Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: List
hy: Ցանկ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Float
hy: Լողացող

en: Boolean
hy: Բուլյան
