Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: List
ka: სია

en: File
ka: ფაილი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი
