Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: List
ku: لیستە

en: File
ku: پەڕگە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Boolean
ku: بوولی
