Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Development
ne: विकास

en: List
ne: सूचि

en: File
ne: फ़ाइल

en: Link
ne: लिङ्क

en: Boolean
ne: सही वा गलत
