Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: List
nl: Lijst

en: File
nl: Bestand

en: Image
nl: Afbeelding

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Entity reference
nl: Entiteitsreferentie

en: Formatted text
nl: Geformatteerde tekst
