Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: List
te: జాబితా

en: File
te: ఫైల్

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం
