Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: List
tr: Liste

en: File
tr: Dosya

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Decimal
tr: Ondalık

en: Float
tr: Kesirli

en: Boolean
tr: Mantıksal

en: Entity reference
tr: Varlık referansı
