FlexField (2.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Table
af: Tabel
