FlexField (2.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Weight
sv: Vikt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: One
sv: Ett

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Add another
sv: Lägg till fler

en: Inline
sv: Löpande

en: Table
sv: Tabell

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Template
sv: Mall

en: Hidden
sv: Dold

en: Key
sv: Nyckel

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Above
sv: Ovanför

en: Two
sv: Två

en: Three
sv: Tre

en: About
sv: Om

en: Output
sv: Mata ut

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: HTML List
sv: HTML-lista

en: The maximum length of the field in characters.
sv: Det största antalet tecken i fältet.

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Four
sv: Fyra

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Allowed values list: invalid input.
sv: Lista på tillåtna värden: ogiltig inmatning.

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.

en: Visually Hidden
sv: Visuellt dold
