FlexField (2.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: About
ug: ھەققىدە
