FlexField (2.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: One
mr: एक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Text
mr: अक्षर

en: Inline
mr: आतील

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Integer
mr: पूर्णांक

en: Float
mr: अपूर्णांक

en: Minimum
mr: किमान
