FlexField (2.0.0-alpha4) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Field
se: Gieddi

en: Text
se: Teaksta

en: About
se: Birra
