FlexField (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Table
lv: Tabula

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Key
lv: Atslēga

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Above
lv: Virs

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: About
lv: Par

en: Radios
lv: Radiopogas

en: HTML List
lv: HTML Saraksts

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Allowed values list: invalid input.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: nederīgs ievads.

en: Visually Hidden
lv: Vizuāli Slēpts
