FlexField (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Table
my: ဇယား

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Above
my: အပေါ်

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: About
my: အကြောင်း

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Allowed values list: invalid input.
my: ခွင့်ပြုထားသည့် တန်ဖိုး စာရင်း၊ ထည့်သွင်းသည့်တန်ဖိုးမှာ တရားမဝင်ပါ။
