FlexField (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Text
ne: अक्षर

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Table
ne: तालिका

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
