FlexField (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Table
th: ตาราง

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Integer
th: จำนวนเต็ม

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Key
th: คีย์

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Above
th: ด้านบน

en: Decimal
th: ตัวเลข

en: Float
th: เลขทศนิยม

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
